Buďte patron zvířete

Jak to funguje:
- patronem jednoho konkrétního zvířete vybraného druhu se může stát každý, kdo uhradí částku jakékoli výše, dle svého uvážení. Tato částka však nesmí být nižší než 100,-Kč. 
- patronství trvá vždy jeden rok od data uhrazení částky
- patronství jsou pouze symbolické a zaplacením příspěvku nevzniká sponzorovi vůči zvířeti jakýkoli nárok; se zvířetem se nelze setkat, fotografovat nebo jej jakkoli vyjímat z expozic
- pokud chcete být patronem, vyplňte prosím buď formulář nebo přihlášku uvedenou níže nebo v tištěné verzi na pokladně zoo
- částku můžete uhradit na náš účet: 387 00 387/5500; Variabilní symbol: 91421 nebo v hotovosti na naší pokladně, případně v kanceláři zoo

Vyřízení celého patronství trvá přibližně měsíc. Pokud jej potřebujete vyřídit v kratším čase, napište tuto informaci do poznámky nebo na e-mail: info@zoohluboka.cz.

Patronství zvířete jako vánoční dárek můžeme doručit jen u přihlášek podaných do 10.12.

Pozor, změnili jsme číslo účtu: 387 00 387 / 5500; VS 91421

Chcete mít cedulku u výběhu zvířete?
Tuto cedulku Vám u výběhu zvířete umístíme v případě, že přispějete na zvíře v minimální částce 5.000,- Kč. Na cedulce běžně uvádíme jméno a bydliště (pouze město), název a sídlo firmy, případně logo firmy (text na cedulce i ve výroční zprávě je OMEZEN maximálně na 40 znaků; město dárce se do omezení nezapočítává).

Co darem získáte?
Každý obdrží certifikát. V závislosti na výši darované částky patron obdrží drobnosti z aktuální nabídky propagačních předmětů, případně volné vstupenky do zoo.
Vaše jméno bude umístěno na webu zoologické zahrady a ve výroční zprávě.
 A snad také dobrý pocit, že jste přispěli na chov zvířat v naší zoo.

Co když chci patronství někomu věnovat?
Pokud chcete aby se patronství stalo darem, stačí do formuláře (kolonka Patronství bych rád/a věnoval/a) vepsat jméno a adresu, případně e-mail obdarovaného. Adresa obdarovaného se uvádí pro potřeby vystavení certifikátu. Certifikát samotný pak posíláme OBJEDNATELI daru, který jej pak může předat sám. 

Stala se chyba.