Kalendář akcí 2018

 Zoo není jen procházka mezi zvířaty

Přijďte se k nám také dozvědět něco nového, zajímavého, hrát si a bavit se. 

V případě nepřízně počasí může být akce zrušena nebo přesunuta na jiný termín. Informace o akcích na tel: 387 002 211 ; 724 113 797.
Změna programu vyhrazena.

31.3.2018 VELIKONOCE V ZOO, aneb zábavné odpoledne  13 - 17 hodin  

Přijďte přivítat nově narozená mláďata a pobavit se při vystoupeních hudební skupiny BABY BAND od tvůrců projektu FÍHA tralala a  zazpívat si  oblíbené písničky společně s Jaroslavem Uhlířem.
Během odpoledne budou probíhat  komentovaná krmení, výtvarné dílničky, lidová řemesla. Zábavný program pro celou rodinu, soutěže pro děti, staročeský jarmark a spousta zábavy.

VELIKONOCE A3.jpg

 1.5. 2018 MAY DAY - Den pro zoologické zahrady

Zoo není jen „výstava zvířat“. Přijďte se podívat, proč tady vlastně zoologické zahrady máme a co všechno dělají, i když to návštěvníci nevidí - například pro ochranu živočišných druhů. Připojte se k nám, přijďte si pohrát, zasoutěžit a dozvědět se přitom mnoho zajímavého o přírodě, ohrožených zvířatech a práci zoo.

23.5.2018 KAMARÁD NEBO ŠELMA

Program o bezproblémovém soužití lidí se psem, zaměřený hlavně na setkání s cizím psem. Zkušený trenér zvířat a jeho psí kamarád seznámí děti se způsoby dorozumívání psů a s jejich chováním, děti se naučí „psí řeč“ a vyzkouší si správnou komunikaci se psem v praxi. Více info zde.

 28.5. - 8.6.2018 DĚTSKÉ DIVADELNÍ DNY

Tradiční dva týdny pohádek nejen pro mateřské a základní školy Představení se konají ve všedních dnech v zastřešeném divadélku. Více info zde.

 9.6.2018 VYDŘÍ DEN

Den věnovaný vydrám. Představíme Vám tohoto úžasného živočicha – jak žije v přírodě a jak v zoo.

 14.6. a 22.6.2018 KAMARÁD NEBO ŠELMA

Program o bezproblémovém soužití lidí se psem, zaměřený hlavně na setkání s cizím psem. Zkušený trenér zvířat a jeho psí kamarád seznámí děti se způsoby dorozumívání psů a s jejich chováním, děti se naučí „psí řeč“ a vyzkouší si správnou komunikaci se psem v praxi. Více info zde.

 4.7.2018  VEČERNÍ POHÁDKOVÁ ZOO

Za zvířátky, ale také do pohádky.

 17.8.2018 VEČERNÍ POHÁDKOVÁ ZOO

V letošním roce dvakrát více pohádkové zábavy v zoo.

 8.9.2018 MRAVENČÍ DEN

Na každého člověka na Zeměkouli připadá přibližně 1 milion mravenců a všichni váží jako celé lidstvo dohromady, žijí zde již 140 miliónu let… Co ještě nevíte o mravencích?

 6.10.2018 DEN ZVÍŘAT

Společně se zvířaty oslavíme jejich svátek. Připraveny budou soutěže pro děti na zvířecí téma.

 3.11.2018 STRAŠIDELNÁ ZOO

Oblečte na sebe strašidelné kostýmy a přijďte poznat zoo trochu jinak. Potkáte zde mnoho strašidel, vydlabeme dýně a určitě společně zažijeme spousty večerní zábavy.

 od 6.12.2018 do 6.1.2019 VÁNOČNĚ NASVÍCENÁ ZOO

Přijďte si zkrátit zimní večery do netradičního prostředí. Magická atmosféra tisíců žároviček Vám ukáže zoo zase úplně jinak než po zbytek roku. Již téměř po celém areálu zoo Vás provedou světýlka a nakonec se zahřejete výborným punčem. Využijte v tyto dny prodloužené otevírací doby a přijďte se svými blízkými zažít lehce mrazivou procházku do zoo.

 24.12. 2018 ŠTĚDRÝ DEN V ZOO

 Zdá se Vám čekání na Ježíška příliš dlouhé? Štědrý den si můžete užít i v naší zoo. Společně budeme krmit zvířátka, zazpíváme si koledy a každý dětský návštěvník si odnese i malý dárek.