ZÁBAVNÉ VÍKENDY PRO DĚTI V ZOO HLUBOKÁ 23. 8. 2017

Jihočeská zoologická zahrada připravila pro všechny děti zábavné víkendové soutěže okořeněné zajímavostmi ze světa zvířat!

INFORMACE K POSLEDNÍMU ZÁBAVNÉMU VÍKENDU

Tento víkend jsme pro Vás připravili zábavný program na sobotu 28.10. Budou opět 4 stanoviště, jelikož se jedná o poslední den, kdy bude možné získat razítka, nebudeme tentokrát určovat, o jakou se jedná říši. Pokud tedy máte na soutěžní kartě vyplněny 2 okruhy a čekáte na poslední, přijďte si s dětmi zasoutěžit a chybějící razítka tím doplnit.

Těšíme se na vás od 11 do 16 hodin.

 Pro všechny děti starší 3 let jsou připravena na každý víkend 4 soutěžní stanoviště.

Náplň soutěží se bude měnit dle 3 tematických okruhů, a pokud se rozhodnete pro plnění všech soutěží ze všech daných okruhů, čeká na Vás plyšová odměna!

 Potřebné informace a pokyny k zábavným víkendům čtěte zde:

      Ø      Okruhy: Vodní říše – Vzdušná říše – Království země

Ø      Stanoviště s různými soutěžními úkoly najdete každý víkend na stejných místech a to:

1) u bazénku s vydrami

2) u plameňáků ( je zde stánek se zmrzlinou)

3) u voliéry s orlem

4) u surikat 

Pořadí stanovišť není dané, kromě stanoviště u surikat, které je posledním a u kterého získá každý soutěžící drobné dárečky.

Ø      Okruhy se budou víkendově měnit. Je tedy třeba sledovat jaký okruh bude vyhlášen na následující víkend. Tyto informace budou s předstihem zveřejněny na našem facebooku a webových stránkách. 

Ø      Děti, které se budou chtít zúčastnit všech okruhů se soutěžemi, dostanou na prvním soutěžním stanovišti, které navštíví, hrací kartu s celkem 12 políčky, ke každému okruhu patří 4 políčka. Tuto kartu si uschovají a přinesou znovu k příštím soutěžím.

Ø      Za splnění úkolu dostane na daném stanovišti dítě razítko do příslušné kolonky na hrací kartě.

Ø      Ti, kteří přijdou do zoo na všechny tématické okruhy a získají z 12 různých soutěží razítka, budou odměněni cenou nejvyšší, plyšovou hračkou:-)

      Ø      Soutěžit u nás může samozřejmě každý dětský návštěvník!

            Splní-li alespoň čtyři soutěže z jednoho víkendového odpoledne, čeká na něj na 4. stanovišti (u surikat) malý balíček s odměnami.

 

Za nepříznivého počasí (vydatný déšť) bude akce na daný den zrušena a automaticky se přesune na další víkendový den. Sledujte proto naše webové stránky a facebook, kde Vás budeme informovat.

Přejeme příjemnou zábavu!

PLAKÁT.jpg