Doprovodný program 2024

Naše nabídka programů se může v průběhu roku měnit, a některé mohou být ze závažných důvodů např. nepřízeň počasí či technické problémy atd. zrušeny před zahájením nebo v jejich průběhu.

Informace o akcích získáte na tel: +420 387 002 211 ;+420 724 113 797 (pouze pracovní dny 8 - 15 hod) nebo e-mailem info@zoohluboka.cz. 

 

    Večerní pohádková zoo   16. 8.

Hupky Dupky do pohádky, ale také za zvířátky! V tento den na Vás bude čekat nejen mnoho zvířat, ale také plno pohádkových bytostí s nejrůznějšími úkoly. Samozřejmostí je tvořivá dílna, malování na obličej či hudební doprovod.

 

Den zvířat   28. 9.

Společně se zvířaty oslavíme Mezinárodní den zvířat. Těšit se můžete na komentovaná krmení, soutěž, výtvarnou dílnu.

 

Strašidelná zoo   26. 10.

Přijďte se trochu bát do zoologické zahrady, využijte prodloužené otevírací doby a bavte se i v sychravém počasí. Nebude chybět řemeslný jarmark, soutěžní stanoviště, malování na obličej ani vystoupení hudební skupiny. Součástí Strašidelné zoo bude také lampionový průvod.

 

Čerti v zoo   7. 12.

První prosincovou sobotu se v zoo otevřou pekelné brány a zoo navštíví několik čertů a také andělů. Ti se na Vás budou těšit v areálu a vy s nimi můžete plnit úkoly.

 

Vánočně nasvícená zoo   6. 12. 2024 - 5. 1. 2025

Využijte prodloužené otevírací doby v tento adventní čas na procházku po zoo, která je nasvícené tisíci světýlky
a načerpejte neopakovatelnou vánoční atmosféru. Mimo těch živých budou k vidění i 3D světelná zvířata a mnoho dalších světelných prvků.

 

Štědrý den v zoo   24. 12.

Přijďte si zkrátit čekání na Ježíška, můžete přinést dárky pro zvířata v podobě krmení a nadělit jim pod vánoční strom. Dárek čeká na každého malého návštěvníka.

 

Večerní komentované prohlídky

Čeká vás večerní procházka s průvodcem, od kterého se dozvíte spoustu zajímavých informací o vybraných druzích zvířat v naší zoo. Prohlídka je vhodná pro dospělé a starší děti, které alespoň 2 hodiny dokáží udržet pozornost a chovat se tiše. Vstupenky je možné zakoupit pouze online. Večerní komentované prohlídky probíhají během letních prázdnin.

Termíny pro léto 2024 zde

 

Doplňkové aktivity

Ve Vzdělávacím centru pro vás v průběhu roku připravujeme přírodovědně zaměřené výstavy a přednášky. Nechybí ani ukázky fotografií a ilustrací různých autorů.

V průběhu hlavní návštěvnické sezóny se můžete těšit u vybraných druhů zvířat na komentovaná setkání, která probíhají pouze ve všední dny.

 

Přejít na Setkání u zvířat